KONST / Litografier / Färglitografi 13557050
nr 1355 7050
Théo Tobiasse
(f. 1927)
Färglitografi, Figur. Signerad, numrerad 237/310. Motivet: 57x87 cm
Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 19:26:45
15/10 21:22:40
1.000 kr
19/10 16:58:53
19 okt
Théo Tobiasse
Läs mer om Théo Tobiasse